Freeride kurzy

Freeride kurzy pripravuje v rámci samostatného projetku FREERIDE CAMPS, s ktorým si vyskúšate možnosti lyžovania mimo upravených a preplnených zjazdoviek.

Freeride Camps sú rozdelené do troch úrovní. Prvý kemp DISCOVER FREERIDE je určený pre lyžiarov, ktorí by radi vyskúšali čaro jazdy vo voľnom teréne. NO FRIENDS ON A POWDER DAY je kemp, v ktorom zlepšíme Vašu techniku, voľbu stopy a naučíme Vás pohybovať sa v lavínovom teréne. Kemp FIND YOUR LINE je o maximalizácii Vašeho potenciálu. Technika lyžovania, výber línie, plánovanie túry, testy stability snehovej pokrývky…

Pre absolventov FREERIDE CAMPS a skúsených freeriderov máme pripravené 1-dňové TRAINING a RIDING DAYS. TRAINING DAY je úvod do novej sezóna, kde si oprášime nielen techniku lyžovania, ale aj prácu s lavínovým výstroj. RIDING DAY je len o jazdení, o zúžitkovaní toho čo sme sa naučili.

Freeride Camps budú pod vedením medzinárodného horského vodcu IVBV-UIAGM-IFMGA a profesionálneho inštruktora lyžovania triedy “B”.

Freeride Camps budú aj o testovaní all-mountain a freeride lyží americkej značky K2.

Ako dopadli predošlé freeride kurzy

Katarína Belánová

Ďakujem za krásny víkend Mišovi, Denise a Zuzke.  Bolo to super po každej stránke, poučné, zábavné a hlavne športové, čiže také ako to má byť….

Katarína BelánováDiscover freeride 22.-24.1.2016
Silvia Píšová

Michal Gercak, Zuzana Martonova, Denisa Šulcová, ďakujem za skvelý víkend..

Silvia PíšováDiscover freeride 22.-24.1.2016
Petronela Kurilovská

Absolvovaný freeridový kemp, s ktorým som veľmi spokojná. Inštruktori sa neustále venovali a pripomínali, čo by sa dalo zlepšiť, a to je veľmi dôležité, keďže ide o progres. Príjemní a pohodoví ľudia, príjemný víkend.

Petronela KurilovskáDiscover freeride 22.-24.1.2016

Najbližšie freeride kurzy