Veselé Vianoce

Vianočné darčeky

Vianočný darček Gerlach

V Tatrách už napadol prvý sneh a to je znamením, že zima a Vianoce sa blížia. Mountain Addiction pripravil pre Vás inšpiráciu na vianočné darčeky.

Darujte pod stromček výstup s horským vodcom.

Vybrať si môžete si výstup na Gerlach alebo ďalšie túry zo širokej ponuky výstupov. Vianočné darčeky, ktoré ocení každý, kto má rád hory a Vysoké Tatry.

A darčekom od nás budú vstupenky do SKI MUSEUM-a v Tatranskej Lomnici, ktoré je prvé súkromné múzeum lyžiarskych športov vo Vysokých Tatrách.

Akcia vianočné darčeky platí do 24.12.

Vianočný darček

Vianočné darček od Mountain Addiction- vstupenky do SKI MUSEUM

Múzeum lyžovaniaExpozícia múzea zachytáva na ploche takmer 300 štvorcových metroch históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatkutatranských osád, prevažne od roku 1945.

Návštevníci múzea sa prostredníctvom 19 náučných tabúľ dozvedia veľa zaujímavých informácií o začiatkoch lyžovania, korčuľovania, curlingu, horolezectva, sánkovania, či jazde na boboch vo Vysokých Tatrách. Každý tematický okruh je doplnený exponátmi a dobovými fotografiami, ktoré spolu s textovou časťou vytvárajú dokonalý obraz o tom, ako to kedysi v našich veľhorách vyzeralo.

Ski museumMedzi najväčšie lákadlá múzea patria celkom určite 3,07m dlhé lyže z roku 1885 a expozícia starých pretekárskych bobov, ktoré kedysi brázdili bobové dráhy v Tatranskej Lomnici. Pastvou pre oči návštevníkov múzea je dielňa na výrobu drevených lyží, lyžiarskych palíc, či kožených topánok.

  • Darčekové poukazy

    Pri nákupe si môžete stiahnuť darčekový poukaz Mountain Addiction a Váš vianočný darček je pripravený na odovzdanie.

  • Výstroj

    Súčasťou je aj zapožičanie potrebného výstroja (sedací úväz, prilba, karabína). Pri výstupe v zimných podmienkach aj stúpacie železá (mačky) a horolezecký čakan.