Veselé Vianoce

Vianočný darček

Vianočný darček Gerlach

V Tatrách už napadol prvý sneh a to je znamením, že zima a Vianoce sa blížia. Mountain Addiction pripravil pre Vás inšpiráciu na vianočný darček.

Darujte pod stromček výstup s horským vodcom. Vybrať si môžete si výstup na Gerlach alebo ďalšie túry zo širokej ponuky výstupov. Takýto vianočný darček ocení každý, kto má rád hory a Vysoké Tatry.

A darčekom od nás budú vstupenky do SKI MUSEUM-a v Tatranskej Lomnici, ktoré je prvé súkromné múzeum lyžiarskych športov vo Vysokých Tatrách.

Akcia vianočný darček platí do 24.12.

Vianočný darček

Vstupenky do SKI MUSEUM ako vianočný darček

Múzeum lyžovaniaExpozícia múzea zachytáva na ploche takmer 300 štvorcových metroch históriu vzniku a vývoja tatranských zimných športov od počiatkutatranských osád, prevažne od roku 1945.

Návštevníci múzea sa prostredníctvom 19 náučných tabúľ dozvedia veľa zaujímavých informácií o začiatkoch lyžovania, korčuľovania, curlingu, horolezectva, sánkovania, či jazde na boboch vo Vysokých Tatrách. Každý tematický okruh je doplnený exponátmi a dobovými fotografiami, ktoré spolu s textovou časťou vytvárajú dokonalý obraz o tom, ako to kedysi v našich veľhorách vyzeralo.

Ski museumMedzi najväčšie lákadlá múzea patria celkom určite 3,07m dlhé lyže z roku 1885 a expozícia starých pretekárskych bobov, ktoré kedysi brázdili bobové dráhy v Tatranskej Lomnici. Pastvou pre oči návštevníkov múzea je dielňa na výrobu drevených lyží, lyžiarskych palíc, či kožených topánok.

  • Darčekové poukazy

    Pri nákupe si môžete stiahnuť darčekový poukaz Mountain Addiction a Váš vianočný darček je pripravený na odovzdanie.

  • Výstroj

    Súčasťou je aj zapožičanie potrebného výstroja (sedací úväz, prilba, karabína). Pri výstupe v zimných podmienkach aj stúpacie železá (mačky) a horolezecký čakan.