Ak hľadáte odpoveď na otázku „Kam vo Vysokých Tatrách.“, tak v tejto rubrike sa pokúsim na ňu odpovedať.

Zimné kurzy Mountain Addiction 2023 – pripravili sme pre Vás širokú ponuku individuálnych kurzov s horskými vodcami Mountain Addiction.

Vidlový hrebeň so Zuzanou Smatanovou a Jánom Tribulom bola dlho plánovaná akcia, ktorá sa nakoniec podarila. A stála zato.

Pravý pilier na Predné Solisko je cesta s obtiažnosťou M3. Zaujímavý klasický tatranský pilier s výstupom ku krížu.

Po týždni sa opäť vraciame do Mlynickej doliny. Podmienky sa už trochu zmenili, je tu viac snehu a aj silnejší mráz.

Pomerné skoré zimné podmienky sme oslávili cestou s názvom Pravá trhlina.

Zvolili sme trasu cez Dubkeho lávku a hrebeňom cez Malý hrot.

Zimné kurzy Mountain Addiction 2022 – pripravili sme pre Vás širokú ponuku individuálnych kurzov s horskými vodcami Mountain Addiction.

Svištový štít – SOS stienka je nádherná skialpinistická túra vo Veľkej Studenej doline.

Mountain Addiction zimné kurzy 2021 – pripravili sme pre Vás širokú ponuku individuálnych kurzov s horskými vodcami Mountain Addiction.

Aprílový seriál Kačací Mních + Kačací štít alebo ako sme sa tešili na koniec korona-prestávka a využili ideálne firnové podmienky.

Snehová strážnica cez Ľadové dolinky je legendárna mixová tatranskú túra, ktorá je dlhá, náročná, ľadová a má ešte kopec iných prívlastkov.

Najkrajšie túry v Tatrách v V. stupni horolezeckej obtiažnosti od mnohých známych autorov ako W. Stanislawsky, S. Motyka, J. Sawicky, A. Puškáš, F.Kele st., V. Štáflová a ďalších.

Najkrajšie túry v Tatrách v IV. stupni horolezeckej obtiažnosti tú sú vlastne tatranské klasiky od autorov ako J. Šádek, I. Gálfy, I. Urbanovič, A. Puškáš a Š. Häberlein.

Hrebeň z Východnej Vysokej na Bradavicu možno viacerí z Vás nepoznajú. Ale je to veľmi zaujímavá hrebeňová túra v tieni najvyššieho vrcholu Vysokých Tatier.

Výstup na Gerlach s Martinom Krystýnkom, najmladším držiteľom prestížneho ocenenia Master Qualified European Photographer.

Ľadopád Záhradky počas hustého sneženia, s lavínami, ale ešte stále v rámci bezpečnosti. Doliezli sme to s Maťom až na hrebeň.

Vyliezť ladopád Záhradky komplet sa podarí každú zimnú sezónu. Spodný je vytečený takmer vždy, ale horný ľadopádov nie. V roku 2020 sa nám to podarilo 2x.