kurz lezenia na skalách

Kurz lezenia Mountain Addiction

Tak a je to tu!

Náš prvý skupinový kurz lezenia! Po sérii individuálnych výukových kurzov dozrel čas na niečo o kúsok viac koncepčnejšie, teda pre nás náročnejšie, ale zároveň pre Vás zábavnejšie.Kurz lezenia

Pripravili sme pre Vás kurz lezenia na skalkách pre úplných začiatočníkov bez akýchkoľvek skúseností, ale aj mierne pokročilých, ktorí si chcú svoje základy upevniť a zdokonaliť.

Zárukou kvality sú aj v tomto prípade inštruktori, všetci výborní horolezci, fajn chalani a zároveň certifikovaní horskí vodcovia IVBV-UIAGM-IFMGA.

V priebehu dvoch dní sa naučíte ako správne používať lezeckú výstroj, ako sa naviazať na lano. Osvojíte si techniky lezenia na skale, istenia a aj zlaňovania. Cieľom tohto kurzu je vychovať z Vás spoľahlivého partnera na lane. V neposlednom rade spoznáte nových ľudí a spoločne si užijeme kopec zábavy.

Praktická časť kurzu sa bude odohrávať na našom obľúbenom Dreveníku v lokalite Kamenný raj, ktorý je súčasťou pamiatkového súboru Spišského hradu a teda aj súčasťou Zoznamu Svetového dedičstva UNESCO.

Teóriu si povieme v mieste ubytovania vo Veľkej Lomnici.

Ďalšou skvelou správou je, že v tom istom termíne sa v Poprade koná XXIII. Medzinárodný festival horských filmov, takže o večerný program je postarané a vy si môžete naplno vychutnávať atmosféru horských športových zážitkov (upozorňujeme, že lístky nie sú súčasťou ceny kurzu). Kompletný program festivalu nájdete na tomto odkaze.

Nuž čo dodať… Tešíme sa na Vás!

 


Termín:

16. – 18. október 2015

Miesto konania:

Dreveník

 


 

Kurz lezenia

Program:

19:00 hod.

  • otvorenie kurzu a teoretická príprava

Kurz lezenia

99 EUR

Maximálny počet účastníkov kurzu je 12 osôb.

 

 

Neváhajte a rezervujte si miesto na kurze lezenia. Posledný termín na uskutočnenie rezervácie je presne o

0Týždne0Dni0Hodiny0Minúty0Sekundy

 

Vyhradzujeme si právo zmeniť alebo zrušiť kurz z dôvodu nepriaznivého počasia.

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *