kurzy mountain addiction 2021

Pandemická situáciu s ochorením Covid-19, ako a opatrenia Vlády SR nás prinútili obmedziť Zimné kurzy Mountain Addiction 2021.

Aktuálne neplánujeme organizovať kurzy ako počas minulých sezón, avšak pripravili sme ponuku individuálnych kurzov.

Akonáhle sa situácia okolo Covid-19 upokojí, tak zorganizujeme aj skialpinistický kurz a freeride kempy. Pravdepodobne počas marca a apríla 2021.

Mountain Addiction zimné kurzy 2021

Január 2021

 • individuálne kurzy lezenia ľadopádov BASIC
 • individuálne kurzy lezenia ľadopádov ADVANCED
 • Skialp + Riding Days každý víkend

Február 2021

 • individuálny skialp kurz BASIC v počte max. 4 osoby,
 • individuálny kurz lezenia ľadopádov ADVANCED
 • Skialp + Riding Days každý víkend

Marec 2021

 • Skialpinstický kurz ADVANCED
 • Find your Line – Freeride Camps
 • Skialp + Riding Days

Apríl 2021

 • Tatranská Haute Route
 • Skialp + Riding Days

Kurz lezenia ľadopádov

Lezenie ľadopádov je vážna hra v fanscinujúcom prostredí, kde sa kolmé zdá byť aj kolmým. Aj keď lezenie nižšej obtiažnosti nie je vôbec namáhavé, tak odistenie, odhadnutie podmienok, plánovanie prístupu a zostupu, pobyt v horách – všetko to garantuje zážitky,  na ktoré sa len tak ľahko nezabúda. A preto je lezenie ľadopádov hitom.

Počas sezóny 2021 organizujeme individuálne kurzy lezenia ľadopádov BASIC a ADVANCED prispôsobené pandemickej situácii súvisiacej s ochorením Covid-19.

lezenie ladopadov zahradky

Skialpinistický kurz

Zasnežné vrcholy hor a pár skialpinistických lyží, vtedy si začnete užívať túto slobodu. Skialpinizmus sa stáva čoraz populárnejším. Preplnené zjazdovky a davy lyžiarov čakajúcich v rade na lanovku. Tomu všetkému sa môžete vyhnúť. Stačí kondícia, skialpinistické lyže, správna technika, základy bezpečnosti pri pohybe v zimných horách a môžete vyraziť. Skialpinistický kurz je cesta.

Počas sezóny 2021 organizujeme individuálny skialp kurz BASIC a skialp kurz ADVANCED prispôsobené pandemickej situácii súvisiacej s ochorením Covid-19.

skialp day

Freeride Camps

Počas zimnej sezóny 2021 budeme samozrejme orgnaizovať aj Freeride Camps, avšak prispôsobené pandemickej situácii súvisiacej s ochorením Covid-19.

freeride kemp find your line

Aké boli zimné kurzy?

Velice pěkně zorganizovaný den !

Super organizácia od prvého do posledného dňa kurzu. Zodpovedný prístup, ktorý človek v horách fakt ocení. A parádny kolektív! :)

Prístup, lokalita, vybavenie, metodika, bezpečie… všetko na výbornú! Určite pôjdeme s MA na ďalšie výstupy. :)

Skvelý zážitok. Michal a Zuzka nám privítali ako keby sme boli starí známi, boli veľmi milí a ústretoví.
Kurz bol skvelý, dozvedeli sme sa nové informácie, naučili sme sa pracovať s lavínovým výstrojom a zlepšili sme si techniku výšlapu. Naučila som sa traverzovať v kopci.
A vďaka skvelému horskému vodcovi som vyšla na Zbojnícku chatu s úplnou pohodou, bez veľkej námahy, s úsmevom na tvári.
Bol to pre mňa skvelý zážitok a určite využijem aj ďalšie kurzy. ĎAKUJEM.
Odporúčam všetkým!

Chcem poďakovať s veľkým ĎAKUJEM agentúre Mountain Addiction konkrétne Michalovi Gerčákovi a jeho manželke Zuzke, Lukášovi a aj Zoe za čiastočne splnenie môjho sna. Perfektný profesionálny prístup, vysvetlenie a ukázanie všetkého čo treba vedieť pri zdolávani nielen ľadopádov. Ste super ľudia ešte raz ďakujem a určite sme spolu neboli naposledy.

Naprosto skvela akce ve skvele parte lidi! Prednasky, lezeni, vyuka – vse s humorem a skvelem tempu. Vrele doporucuji tento kurz vsem, co to s lezenim v zimnich horach mysli vazne.

Pohled na kurz s jistou davkou vtipu zde:
https://julci.cz/2018/01/jednoho-elvise-prosim/