Výstupy s horským vodcom Michalom Gerčákom v rámci seriálu TV Markíza – S Tribulom po horách s Ján Tribulom a známymi osobnosťami zo Slovenska.

Počasie nie vždy praje a tentokrát sme vymysleli epizódu – Legendy na vynáškach s Janom Vernarčíkom na Zamkovského chatu.

Na potulkách Malými Karpatmi s Ferom Jokeom? Povedali sme si, že zmena je život, a rozhodli sme sa vystúpiť na najvyšší vrchol Záruby.

Veľkonočný Ďumbier – najvyšší vrchol Nízkych Tatier, krásny výhľad, – 15 stupňov… Na túto neodolateľnú ponuku nám nepovedal nie Jozef Kmec.

Výstup na Mních – ikonu poľských Tatier s najlepším slovenským kuchárom.

Zimný výstup na Lomnický štít s Matúšom Krnčokom v náročných poveternostných podmienkach. Zvládli sme to aj s omrznutými bradami.

S vetrom a Jakubom o preteky alebo ako Kubo dosiahol svoj rekordný čas pri výšlape na Chopok z Krúpovej. A nebol z kategórie najrýchlejších.

Aj v srdci Belianok je miesto, kde sme našli pokoj, našli sme tam kúsok seba a aj radosť, ktorú inde nenájdeme.

S úsmevom našej partie na vrchole Patrie, tak to je presný názov trasy, ktorá patrí medzi pomerne jednoduché skialpové klasiky.

Na Kráľovej holi stojí strom zelený – túto ikonickú vetu zámej slovenskej ľudovej piesne dnes pozná už takmer každý. Niet divu…

Tatranskú maturitu – Žabí kôň sme sa rozhodli zložiť s Paľom Barabášom. Pozrite si, ako sme ju spoločne s Janom Tribulom zvládli.

Na konci januára sme sa spolu s Klaudiou Medlovou v sprievode horského vodcu vybrali na skitouringovú túru na Skalnaté pleso.

Z Bachmutu na Zelené pleso so študenti VŠMÚ Ivanom Koribaničom a Jarom Stupákom a s tímom S Tribulom po horách.

Cukrová homoľa legendárna skalná ihla v Zádielskej tiesňave a Milan Kapusta legendárny fotograf a horolezec.

šo Orolín slovenská himalájska legenda, ktorá v roku 1971 spolu s Ivanom Fialom uskutočnila prvovýstup na Nanga Parbat.

Posledný deň pred lockdownom sme vyliezli Groszove rebro so Sašou Gachulincovou. Týmto sme aspoň trochu vzdali hold Alfrédovi Groszovi…

Baranec s Marošom Baňasom, takto môžeme nazvať mikulášsky diel seriálu S Tribulom po horách. Tentokrát v Západných Tatrách.

Posledný deň pred lockdownom sme vyliezli Groszove rebro so Sašou Gachulincovou. Týmto sme aspoň trochu vzdali hold Alfrédovi Groszovi…

Tatranské babie leto sme ukončili výstupom na Lomnický štít s Andreou Vadkerti. A nie klasickou trasou, ale Birkenmajerovou hranou.

Výstup na Gerlach so Zuzanou Smatanovou, takto sme pokračovali v seriáli S Tribulom po horách počas septembra.

Diskopríbeh na Hincovej veži s Marianou Slovákou v seriáli S Tribulom po horách. Aj ja som bol na tomto vrchole prvýkrát.