Výstupy s horským vodcom Michalom Gerčákom v rámci seriálu TV Markíza – S Tribulom po horách s Ján Tribulom a známymi osobnosťami zo Slovenska.

Aj v srdci Belianok je miesto, kde sme našli pokoj, našli sme tam kúsok seba a aj radosť, ktorú inde nenájdeme.

S úsmevom našej partie na vrchole Patrie, tak to je presný názov trasy, ktorá patrí medzi pomerne jednoduché skialpové klasiky.

Na Kráľovej holi stojí strom zelený – túto ikonickú vetu zámej slovenskej ľudovej piesne dnes pozná už takmer každý. Niet divu…

Tatranskú maturitu – Žabí kôň sme sa rozhodli zložiť s Paľom Barabášom. Pozrite si, ako sme ju spoločne s Janom Tribulom zvládli.

Na konci januára sme sa spolu s Klaudiou Medlovou v sprievode horského vodcu vybrali na skitouringovú túru na Skalnaté pleso.

Z Bachmutu na Zelené pleso so študenti VŠMÚ Ivanom Koribaničom a Jarom Stupákom a s tímom S Tribulom po horách.

Cukrová homoľa legendárna skalná ihla v Zádielskej tiesňave a Milan Kapusta legendárny fotograf a horolezec.

šo Orolín slovenská himalájska legenda, ktorá v roku 1971 spolu s Ivanom Fialom uskutočnila prvovýstup na Nanga Parbat.

Posledný deň pred lockdownom sme vyliezli Groszove rebro so Sašou Gachulincovou. Týmto sme aspoň trochu vzdali hold Alfrédovi Groszovi…

Baranec s Marošom Baňasom, takto môžeme nazvať mikulášsky diel seriálu S Tribulom po horách. Tentokrát v Západných Tatrách.

Posledný deň pred lockdownom sme vyliezli Groszove rebro so Sašou Gachulincovou. Týmto sme aspoň trochu vzdali hold Alfrédovi Groszovi…

Tatranské babie leto sme ukončili výstupom na Lomnický štít s Andreou Vadkerti. A nie klasickou trasou, ale Birkenmajerovou hranou.

Výstup na Gerlach so Zuzanou Smatanovou, takto sme pokračovali v seriáli S Tribulom po horách počas septembra.

Diskopríbeh na Hincovej veži s Marianou Slovákou v seriáli S Tribulom po horách. Aj ja som bol na tomto vrchole prvýkrát.

Achilleas a jeho Ihla v Ostrve – prvá poriadna vysokohorská túra s lezením, zlaňovaním…myslím, že sa do hôr ešte vráti.

Velický zub so Zorou Czoborovou, moja prvá vodcovská v rámci seriálu S Tribulom po horách alebo ako sa Zora a Jano popasovali s Jubilejnou.

Výstup na Vysokú s Adamom Žampom, s najlepším slovenským lyžiarom na jeden z najkrajších vrcholov vo Vysokých Tatrách v rámci seriálu S Tribulom po horách.