Uskutočnené túry vo Vysokých Tatrách, ale aj horolezecké výstupy a rôzne iné akcie.

Zimné kurzy Mountain Addiction 2023 – pripravili sme pre Vás širokú ponuku individuálnych kurzov s horskými vodcami Mountain Addiction.

Zimné kurzy Mountain Addiction 2022 – pripravili sme pre Vás širokú ponuku individuálnych kurzov s horskými vodcami Mountain Addiction.

Svištový štít – SOS stienka je nádherná skialpinistická túra vo Veľkej Studenej doline.

Mountain Addiction zimné kurzy 2021 – pripravili sme pre Vás širokú ponuku individuálnych kurzov s horskými vodcami Mountain Addiction.

Aprílový seriál Kačací Mních + Kačací štít alebo ako sme sa tešili na koniec korona-prestávka a využili ideálne firnové podmienky.

Snehová strážnica cez Ľadové dolinky je legendárna mixová tatranskú túra, ktorá je dlhá, náročná, ľadová a má ešte kopec iných prívlastkov.

Mních nepatrí so svojou nadmorskou výškou 2068 m n.m. medzi tatranské velikány, napriek tomu je to majestátny vrchol v závere doliny Rybieho potoka nad Morským okom.

Najkrajšie túry v Tatrách v V. stupni horolezeckej obtiažnosti od mnohých známych autorov ako W. Stanislawsky, S. Motyka, J. Sawicky, A. Puškáš, F.Kele st., V. Štáflová a ďalších.

Najkrajšie túry v Tatrách v IV. stupni horolezeckej obtiažnosti tú sú vlastne tatranské klasiky od autorov ako J. Šádek, I. Gálfy, I. Urbanovič, A. Puškáš a Š. Häberlein.

Hrebeň z Východnej Vysokej na Bradavicu možno viacerí z Vás nepoznajú. Ale je to veľmi zaujímavá hrebeňová túra v tieni najvyššieho vrcholu Vysokých Tatier.

Výstup na Gerlach s Martinom Krystýnkom, najmladším držiteľom prestížneho ocenenia Master Qualified European Photographer.

Grossglockner cez Stüdlgrat, to bol Markov náhradný plán oslavy 30. narodenín. Mont Blanc nevyšiel a toto bola skvelá náhrada.

Mala Bašta na skialpoch, veľká škoda, že to bolo posledná skialpinistická túra tohtoročnej sezóny. Podmienky sa začali zlepšovať :(

Skialp day Volí chrbát bol prvou tohtoročnou 1-dňovou skialpinistickou túrou s horskými vodcomi Mountain Addiction.

Ľadopád Záhradky počas hustého sneženia, s lavínami, ale ešte stále v rámci bezpečnosti. Doliezli sme to s Maťom až na hrebeň.

Vyliezť ladopád Záhradky komplet sa podarí každú zimnú sezónu. Spodný je vytečený takmer vždy, ale horný ľadopádov nie. V roku 2020 sa nám to podarilo 2x.

Uplynulo už 100 rokov od prvého výstupu A. Grósza cez Pravé rebro na Štrbské Solisko. Prvý krát to liezol v 26. septembra 1920.

Slavkovské zuby Piranha – takto sa volá nádherná mixová línia vo Veľkej Studenej s najťažšou dĺžkou za M6+. V januári 2020 boli výborné podmienky…